0543 779 79 06

HİZMETLERİMİZ

Kitap Dosyamızı İnceleme

Kitap dosyamızı inceliyor, gerçekten toplumumuza faydalı olduğunu düşündüğümüz akıcı ve sürükleyici eserler için sizinle anlaşmaya varıyor ve kitabımızın yayımlanma serüveni ile ilgili aşamalara yön veriyoruz.

Editöryel Aşama

Yayıma uygun bulduğumuz eserleri editöryel anlamda inceliyor, gerekli görülen yerleri değiştiriyor, çıkartıyor, ilave ediyoruz.

Kapak Tasarımı

İlgi çekici kapak tasarımını yazarımızın beğenisi doğrultusunda uzmanımızla hazırlıyoruz.

Dizgi ve Mizanpaj

Kitabımızın iç sayfa düzeni kitabımızın vermek istediği mesaja uygun bir şekilde editörümüz tarafından son haline getirilir.

Arka Kapak Yazısı

Okurlarımızla ilk etkileşime giren bölüm kitabımızın arka kapak yazısıdır. Bunun önemine uygun bir şekilde kitabımız için en dikkat çekici arka kapağı hazırlıyoruz.

ISBN Başvurusu, Barkod ve Bandrol

Kitabımızı yayımlamadan önce gerekli olan başvurularımızı Kültür Bakanlığımıza yapıyoruz.

Tanıtım

Hizmetlerimiz içerisinde en önem verdiğimiz aşamadır. Biz rastgele kitap basmaktan daha ziyade kaliteli eserleri yayımlıyoruz. Bu yüzden yayınevimizden çıkan kitapların sosyolojide tutunması diğer kitaplara nazaran daha da kolaylaşıyor. Kitabımızı sosyolojide tutundurmak için kitabevleriyle, internet kitap satış noktalarıyla sürekli irtibat halinde bulunuyor, kendi web sitemizde yayımladığımız kitaplarımızın isimlerini ve içeriklerini sergiliyor, internet reklamlarımızla insanlarımızın ilgisine sunuyor, sosyal medyada tanıtımlarımızı yapıyoruz.