0543 779 79 06

SIK SORULAN SORULAR

Sizin farkınız nedir?

Heyecanlıyız. Dışı kömür gibi görülüp içi elmas gibi olan eserlerimize ve yazarlarımıza ulaşmaktan ve tanışmaktan büyük haz alıyoruz.

Kitabınızın tüm hakları yayınevimiz tarafından korunmaktadır.

En önem verdiğimiz hizmetler ön ve arka kapak tasarımları, arka kapak yazısı ile kitabın sosyolojide tanınması ve tutunması için emek harcadığımız tanıtım ve pazarlama aşamalarıdır.

Çalışma saatlerimiz içerisinde çekinmeden her daim bizi arayabilir aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz 10.00-18.00 arasıdır.

Dağıtım ağına büyük önem veriyoruz. Kitabınızı rafta tutabilmek ve rafa koyabilmek için büyük enerji harcıyoruz.

Seçiciyiz, her eseri yayımlamıyoruz. Bastığımız eserin yayınevimizi en güzel şekilde temsil etmesine büyük önem veriyoruz.

Henüz keşfedilmemiş nitelikli yazarları ve kaliteli eserleri yayın dünyasına kazandırmayı hedefliyoruz.

Yayınevinizin amacı ve beklentileri nelerdir?

Yaptığımız işten edindiğimiz en önemli kazanç sizin başarınızın bizim başarımız olduğudur. Herhangi bir başarısızlık durumunda yayınevimiz de en az yazar ve eseri kadar mağdur olmaktadır. Bu yüzden her kitabımızı kendi şahsi kitabımız gibi özen göstererek hazırlayıp, satış ve tanıtım sürecinde de aynı istikrarı sağlıyoruz.  Size sadece bize güvenmek kalıyor.

Öncelikleriniz nelerdir?

Kaliteli eserlere ulaşmak, nitelikli yazarlarla tanışmak, paradan daha ziyade eseri sosyolojide tutundurup hem eserimizin, hem yazarımızın hem de yayınevimizin popülaritesini arttırmak.