0543 779 79 06

Dağıtım Ağı

GİMSETAP olarak hem kendimiz dağıtım firmasıyız hem de diğer popüler dağıtım kanallarıyla çalışmaktayız. Kitap yayınlamakla birlikte dağıtım firması olmamız yayınevimizden çıkan kitaplarımızın kitabevlerine daha hızlı bir şekilde ulaşmasına katkı sunmaktadır. 

Diğer dağıtım firmalarıyla oluşturduğumuz etkileşim ve sinerji sayesinde yayınevimizden çıkan eserlerimiz Türkiye’mizin her tarafına yayılmaktadır. Yeter ki eserlerimiz kendi adından söz ettirsin, akıcı ve sürükleyici olsun. 

Çünkü şu bir gerçek ki istediğimiz kadar tanıtım yapalım, istediğimiz kadar dağıtım ağımız geniş olsun eserimizin yayıncılık serüvenindeki ilerleyişini, raflara girmesini ve raflarda tutunmasını okuyucu kitlesinin beğenisi ve talebi belirlemektedir. 

Biz yazarlarımızın mutlu olması ve istekleri doğrultusunda her eseri yayınlamaktan büyük keyif almaktayız çünkü her eser medeniyetimizin gelişmesine katkı sunmaktadır. 

Özellikle son 5 yılda dünya çapında yaşanan gelişmeler, insanlarımızın bilinçlenmesi, kendini yetiştirmeye daha fazla odaklanması kitap alma ve kitap okuma oranlarını da yükseltmiştir. 

İşte bu kapsamda benim insanlığa sunacak bir eserim var diyorsanız bizimle irtibata geçin eserinizin yayın serüvenini başlatalım vira bismillah deyip eserimizi yayın hayatına kazandıralım. 


ÇALIŞTIĞIMIZ DAĞITIM KANALLARI

KİDA KİTAP DAĞITIM

BİRLEŞİK KİTAP DAĞITIM

KITA KİTAP DAĞITIM

 

ÇALIŞTIĞIMIZ YAYINEVLERİ 

Destek Yayınları

Hayy Kitap

Lopus Yayınevi

Çınaraltı Yayınevi

Yediveren Yayınevi

Eftalya Kitap 

Epsilon Yayınevi

Pegasus Yayınevi

Olimpos Yayınevi

 

ÇALIŞTIĞIMIZ KİTABEVLERİ  

Dost Kitabevi

Pandora

Remzi Kitabevi

 

ÇALIŞTIĞIMIZ İNTERNET KİTAP SATIŞ SİTELERİ

DR

AMAZON

ÇİÇEK SEPETİ

OKUMA ODASI

N11.COM

KİDEGA

DESTEK DÜKKAN

KİTAPBURADA.COM

İLKNOKTA.COM

TELE1KİTAP

Call Now ButtonHemen Ara