0543 779 79 06

Hakkımızda

HAKKIMIZDA 

İlim, maneviyat ve tüm alanlarda adalet, paylaşım, sorgulama ve etkileşimi yaymayı amaç edinen GİMSETAP, 2014 yılında Türk Patent Enstitüsünde ismini tescil ettirmiştir. 

Kurucumuz olan Murad KARATAŞ’ın zihnine ve gönlüne askeriyede görev yaparken 2001 yılında vahyedilen GİMSETAP; 2012-2018 yılları arasında ekonomide faaliyet gösterdiği 7 sene boyunca ekonomi stratejisini Ankara’da uygulamış, ahilik geleneğimizi hatırlatmak amacıyla fikirler ve değerler üretmiş, piyasayı ve insanları tanımış, ekonomiye değer katmıştır. 

Ekonomi stratejisinden sonra sosyoloji stratejisine ağırlık vermeye başlayan GİMSETAP; Dünyanın ne kadar kolay bir şekilde cennete benzetileceğini anlattığı “Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın?” adlı akıcı ve sürükleyici sır eserin 1.baskısını 2019 yılında piyasaya sürmüştür.   

Allah’ımızın bir lütfu mudur ya da mukadderat mıdır bilmiyoruz ama Tek Dünya Devletinin 4 sac ayağında yapılacak iyileşmeler ile kurulacağı bu günlerde Allah’ımız bizim 1997-2011 yılları arasında askeriyede, 2012-2018 yılları arasında ekonomide, 2019-2022 yılları arasında sosyolojide görev yapmamızı takdir etmiştir. 2023-2078 yılları arasında ise Allah’ımızın izni, lütfu ve inayetiyle siyasette görev yapmak istiyoruz. 

2020 yılında kurduğumuz düşünce kuruluşu sayesinde devletimizin karar alan organlarına derin stratejiler, engin düşünceler sunduk. 

Toplumumuzda bulunan nitelikli yazarlara ulaşmak, kaliteli, akıcı, sürükleyici ve sır eserleri insanlıkla buluşturmak için 2021 yılında yayınevini insanlığın hizmetine sunduk. İlk baskısını başka bir yayınevinden çıkarttığımız “Dünyayı Cennete Benzetmeye Var mısın?” adlı akıcı ve sürükleyici, sır eserimizin 2.baskısını daha iyi yayınlamak, daha güzel tanıtmak, daha hızlı dağıtmak ve daha profesyonel bir şekilde satmak için sosyolojiye sürdük.  

Yayınevimizden çıkan eserlerimizin daha hızlı bir şekilde okuyucu ile buluşturulması için tanıtım, reklam ve pazarlama hizmetlerine büyük önem veren GİMSETAP; Türk ve İslam Medeniyetimizin bilgeliğini ve güzelliğini insanlığa göstermek için piyasaya sürülen akıcı ve sürükleyici eserleri web mağazasında tanıtmakta, sergilemekte ve satışlarını gerçekleştirmektedir.   

GİMSETAP; hem kitabların kaynağı olan yayınevleri ağını hem de kitapların okuyucular ile buluştuğu kitabevleri ağını her geçen gün genişletiyor, akıcı, sürükleyici ve kaliteli eserlerin okuyucular ile buluşmasına vesile oluyor.

GİMSETAP; kendi üzerinden çıkan eserlerin daha uygun fiyatlarla piyasaya sürülmesi için İstanbul’umuza ve Ankara’mıza matbaa kurmayı düşünüyor ayrıca eserlerimizin daha çok okunması ve satılması için Türkiye’mizin her şehrine kitabevleri açmayı hedefliyor. 

MİSYON

İLİM, İRFAN VE HİKMET KOKAN, AKICI, SÜRÜKLEYİCİ VE KALİTELİ, SIR ESERLERİ YAYIN DÜNYASINA KAZANDIRMAK, NİTELİKLİ YAZARLARI KEŞFETMEK VE PROFESYONEL OLMALARINA KATKI SAĞLAMAK, YAYINEVİMİZİN İTİBARINI VE POPÜLARİTESİNİ YÜKSELTMEK.

VİZYON

İNSANLIĞIN TEK DÜNYA DEVLETİNE DOĞRU SÜRÜKLENDİĞİ BU ZAMANDA NİTELİKLİ YAZARLAR VE KALİTELİ ESERLERİN KATKISI SAYESİNDE TÜRKİYE’MİZİN TEK DÜNYA DEVLETİNİ KURMASI VE YÖNETMESİ.    

GİMSETAP’IN ANLAMI

GELİN!..

İLİMLE

MANEVİYATIMIZI

SORGULAYALIM,

ETKİLEŞELİM…

TÜM ALANLARDA

ADİLANE

PAYLAŞALIM…

 

GİMSETAP’IN RENKLERİ

MAVİ RENK

SU-HAVA

PAYLAŞIM

ETKİLEŞİM

SORGULAMA

 

KIRMIZI RENK

ATEŞ

GÜÇ

ADALET

İSTİKRAR

 

YEŞİL RENK

TOPRAK

MUTLULUK-HUZUR

BEREKET

HİDAYET

 

Ateş gücü temsil ediyor. Ateş zorbanın elinde tahribata sebep olurken, adil bir hükümdarın elinde istikrara sebep olur.

Su ve Hava ise paylaşım ve etkileşimi temsil ediyor. Paylaşım ve etkileşimin; insanlar arasında çoğalması inancımızı sorgulamamıza yardımcı olur.

Toprak mutluluk ve huzuru temsil ediyor. Mutluluk ve huzurun dünyada yayılması bereket ve hidayetin artmasına vesile olur.

Suyun toprakla buluşması ve ateşin havayı ısıtmasıyla insanlığa mutluluk, huzur, bereket ve hidayetin yayılmasını Yüce Allah’ımızdan niyaz ediyoruz…

Call Now ButtonHemen Ara